All (8)

Podcast not found.

PPA PODCAST

V PODCASTE Pôdohospodárskej platobnej agentúry získate najviac informácií o aktuálnych témach, ktoré sa týkajú jej činnosti a tiež pomoci poľnohospodárom, lesníkom, vinohradníkom, včelárom, rybárom, chovateľom či vidieku. Najrýchlejšie informácie z prvej ruky o tom ako úspešne podnikať v agrorezorte.

DITEC PODCAST

DITEC podcast prináša pohľad do zákulisia IT. Nie je to iba svet programátorov odtrhnutých od sveta, ale bohatý mix ľudí, ktorí chcú prinášať pozitívnu zmenu do života všetkých ľudí. Pozrieme sa na svet slovenskej IT korporácie očami HR, ale aj očami obchodu. Navyše, DITEC je jednou zo spoločností, ktoré aktívne presadzujú vyššie zastúpenie žien v IT. Započúvajte sa a inšpirujte sa.

AJŤÁCI

Mesačný podcast spoločnosti DATALAN – o technológiách, ktoré nás bavia a živia, nových tech možnostiach súčasnosti a trendoch budúcnosti, a ľuďoch, ktorí sú v IT fakt dobrí. Počúvajte nás vždy posledný deň v mesiaci – na ajtaci.datalan.sk Moderuje Maroš Košík.

AGRO PODCAST

AGROpodcast – podcast Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR na aktuálne témy priamo z agrorezortu. Dozviete sa, čo všetko sa pripravuje pre poľnohospodárov, potravinárov, lesníctvo, poľovníctvo a rozvoj slovenského vidieka. Moderuje Andrej Wallner:

NATO ARMY.SK

NATO je jediná organizácia kolektívnej obrany na svete a Slovensko je jej súčasťou. Spoznajte akým spôsobom z členstva ťaží Slovensko a čím prispievame do kolektívnej obrany. Portál natoarmy.sk predstavuje podcasty v ktorých sa dozviete viac so zaujímavými hosťami.

FENG SHUI

Feng Shui je umenie Feng Shui je veda Feng Shui je žiť v harmónii ale POZOR! Feng Shui nie je náboženstvo, nie je magické a nie je prázdny šek Chcete vedieť viac? Vypočujte si pravidelný podcast s Gabrielou Horáčkovou - Voštinákovou z FENG SHUI HARMONY. https://www.fengshuiharmony.sk/ INFO@FENGSHUIHARMONY.SK http://www.magickepodcasty.sk

PODPORUJEME SLOVENSKO

Kto sú utečenci a utečenky na Slovensku? Ako podporujú našu krajinu a ako môžeme podporiť my ich? Sú to ľudia ako my, no ocitli sa v situácii, kedy museli opustiť svoj domov. Sú to ľudia, ktorí so sebou prinášajú cenné skúsenosti, vedomosti a ktorých talenty môžu pomôcť rozvoju našej spoločnosti. Vypočujte si príbehy odvážnych utečenkýň Evany a Anny. Tento podcast vznikol v spolupráci s Úradom vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR).

O ZDRAVÍ S HAJNALKOU

V podcaste O ZDRAVÍ S HAJNALKOU sa budeme rozprávať o zdraví z pohľadu tradičnej čínskej medicíny.