Club Brugge gaf een historische kans om met 6/6 te beginnen in de Champions League uit handen. Atalanta kon in het slot van de wedstrijd zelfs nog de overwinning thuishouden. Het is niet voor het eerst sit seizoen dat Club Brugge punten verspeelt in het slot van de wedstrijd. Geen top resultaat wanneer blauw-zwart nog moet uitkijken naar wedstrijden tegen Bayern, Barcelona en Arsenal.
Een van de Champions League-debutanten waar Koen fan van is, wist bijna een zege te pakken in hun eerste thuiswedstrijd. Bodø/Glimt kwam zelfs 2-0 voor tegen Tottenham met goals van ex-Buffalo Jens Petter Hauge. Tottenham wist zich nog terug in de wedstrijd te vechten en een punt mee naar Londen te nemen.
Pafos en Kairat Almaty waren minder gelukkig tegen grootmachten Bayern München en Real Madrid, die beide een doelpuntenmachine voorop hebben lopen. Harry Kane is een van de meest efficiënte spelers van Europa aan het worden terwijl Kylian Mbappé nog maar 5 spelers voor zich moet laten in de eeuwige ranglijst van Champions League-doelpuntenmakers.
Union kijkt uit naar de komst van Newcastle dat misschien wel eens een gevaarlijke tegenstander kan zijn met hun fysieke presence op het middenveld en recordtransfer 'Lord Woldemort' voorin.
In eigen land kondigde KAA Gent het einde van hun samenwerking met Arnar Viðarsson aan, die na slechts anderhalf jaar KAA Gent weer ziet transformeren ten koste van zichzelf.