In aflevering 62 "Dit schuldgevoel hielp Anouk niet" vertel ik je onder andere dat Anouk zich schuldig voelde, omdat ze altijd het idee had dat ze het voor iets of iemand niet goed deed. Vooral naar haar kinderen voelde ze zich schuldig, bijvoorbeeld als ze op mamadag een half uur op haar telefoon zat om een vriendin te appen en haar werkmail te checken.
In deze aflevering ga ik hier verder op in. Dit schuldgevoel van Anouk kwam namelijk voort uit het idee dat ze geen goede moeder zou zijn. Om voor eens en voor altijd de wereld uit te helpen dat je geen goede moeder zou zijn en om je te laten zien wat naar mijn idee een goede moeder is, heb ik deze aflevering voor je opgenomen. Veel luisterplezier!
De maand juni neem ik je mee in het verhaal van Anouk, een ambitieuze moeder die zich opgejaagd voelde en verlangde naar overzicht en rust, zodat er thuis met haar kinderen meer rust zou zijn.
Gun je je kinderen ook een vrije en gelukkige jeugd, zodat ze zo lang mogelijk speels, vrij, onbevangen en onbezonnen kind kunnen zijn? Creëer dan eerst meer rust voor jezelf door mijn gratis ebook "8 Tips voor ambitieuze moeders om meer rust in je leven te creëren" aan te vragen via onderstaande link:
https://selmavannoije.nl/gratis-ebook/
Wil je alle podcastafleveringen overzichtelijk onder elkaar en wil je als eerste op de hoogte gebracht worden als er een nieuwe podcastaflevering online staat? Abonneer je dan op de podcast door op de knop “Volgen”, “Subscribe” of “Abonneer” te klikken.
Ondersteun je mijn missie en wil je ook helpen om alle kinderen van Nederland zo lang mogelijk kind te laten zijn? Laat dan een review achter in de podcastapp via waar je deze afleveringen luistert. Hoe meer reviews, hoe beter de podcast vindbaar is en dus hoe meer ambitieuze moeders en kinderen ik kan helpen.
Music by Lesfm from Pixabay