Kies jij voor het inkopen van software? In deze aflevering van de podcast bespreken we hoe je het aanpakt zodra je inziet dat 'buy' de beste optie is voor jouw organisatie, en je wel wat hulp kunt gebruiken bij het selecteren van de juiste software en leverancier. Samen met Jochem Nuij gaan we in op het proces van een Request for Proposal (RFP). We leggen uit hoe je een RFP opstelt, wat er precies in moet staan, en hoe je als product owner ervoor zorgt dat de ingekochte software succesvol wordt geïntegreerd in je product of organisatie.
In deze aflevering hebben we het over: Request for Proposal, RFP, build vs buy, software-integratie, selectieproces, leveranciers, product owner, IT-projecten, kostenbeheersing.
Over deze podcast: In de Product Owner podcast spreken we elke week met een interessante gast uit de wereld van product management en gaan we in op echte ervaringen, lessen en tactieken van product owners, ondernemers en specialisten.
De Product Owner podcast is een initiatief van Productowner.nl.