Van de Russische gevangenis tot Associate Director Sustainability bij KPMG – Faiza Oulahsen heeft een ongelooflijke reis afgelegd. In deze aflevering duiken we diep in haar transformatie van activist en boegbeeld bij Greenpeace naar associate director duurzaamheid in het bedrijfsleven. Wat betekent het om radicaal eerlijk te zijn? Hoe beweeg je mensen écht – of je nu voor een NGO werkt of in een corporate omgeving?
We hebben het over:
Faiza deelt openhartig over haar tijd in de cel, de lessen die ze leerde over leiderschap en menselijke veerkracht, en waarom het zó belangrijk is om het eerlijke verhaal te blijven vertellen — ook als het ongemakkelijk is.
Een gesprek dat schuurt, inspireert en tegelijkertijd laat zien hoe nieuwe vormen van leiderschap eruit kunnen zien.
💜💛💚
Caroline
Founder New Female Leaders
20 juni is het New Female Leaders festival. Mis het niet, je kunt hier nog kaarten kopen en de line-up bekijken: https://newfemaleleaders.org/events/newfemaleleadersfestival/
P.S.Wil jij elke week onze nieuwe Fe-Mail ontvangen? Caroline’s persoonlijke newsletter met tips en inzichten over diversiteit, authenticiteit en authentiek leiderschap, natuurlijk onze laatste podcast maar ook boekentips, motiverende quotes, must-read artikelen en updates over onze events. Schrijf je hier in.
⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
▶ Zet je eerste stap als authentieke leider met de NFL Authentiek Leiderschapsbundel
▶ Schrijf je hier in voor onze (gratis) Masterclass Authentiek Leiderschap
▶ Schrijf je hier in voor onze (gratis) Masterclass Authentiek Uitspreken
▶ Bestel het NEW FEMALE LEADER boek
▶ We starten in september 2025 weer met ons leiderschapsprogramma The Accelerator
⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
▶ Volg Fazia Oulahsen
Linkedin:https://www.linkedin.com/in/faiza-oulahsen/
▶ Volg Caroline
Instagram
LinkedIn
⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯
▶ JOIN OUR MOVEMENT
Website
LinkedIn
TikTok
Contact: info@newfemaleleaders.org
⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯⋯